ריפוד כיסאות

 ריפוד כסאות, ספות וכורסאות הם רק אחד מתחומי העיסוק של רפדים. תחום הריפוד חולש על תתי תחומים רבים כאשר ריפוד כיסאות הוא רק אחד מהם. אם שואלים רפד מה הוא יכול לעשות התשובה תכיל הרבה מעבר למשפט אחד ואולי מעבר לפסקה. רפד טוב מתעסק עם תחומים של חידוש, שיפוץ וסגנון מחדש של רהיטים ברחבי הבית. מלבד התחומים בבית, רפד יכול להתעסק גם עם ריפודים של מכוניות ואופנועים, כאשר נדרשות ממנו יצירתיות, מעוף, כושר המצאה וכמויות של סבלנות.

ריפוד כיסאות – התחום העלום של עולם הריפוד פרוש לפניכם

כסאות עץ

ריפוד כיסאות עץ הוא התחום בו צריך כל רפד להתמקצע. רוב האנשים המעוניינים לרפד את כסאות העץ הקשים שברשותם, ומלאכה זו מוטלת על הרפד. אין להקל ראש ולזלזל בתחום, כי כסא שמעולם לא הרגיש ריפוד מצריך מגע וידיים מיוחדות. כדי לבצע ריפוד כיסאות כאלו נדרש הרפד ליכולות חשיבה מאומצות, על מנת להתאים את הריפוד לכל כסא בנפרד.

כסאות בד

עיסוק בענף של ריפוד כיסאות בד נחשב לקל יותר בתחום הריפוד. בעוד שביצוע ריפוד כיסאות עץ דורש יכולות נגרות מסוימות, ריפוד כסאות בד דורש יכולות מילוי פשוטות ללא צורך בהפגנת מעוף מיוחד. כל זאת כאשר בעלי הרהיטים אינם מעוניינים בהחלפת צבעים ובדים. אם בעלי הרהיט מעוניינים לשנות את פני הרהיט ולהחליף בד או סוג מילוי,  כושר המצאתו של הרפד צריך להיכנס לפעולה. יכולות ההמצאה הן אינסופיות, וכל חתיכת בד או מילוי נכנסים למקומם המתאים בתכנונו של הרפד. רוב הרפדים יעדיפו להעביר את התכנונים והשרטוטים לידי הבעלים כדי להימנע מעבודות מיותרות וכפולות.

כסאות מתכת

כסאות מתכת נחשבים כקשים ביותר לריפוד. מלכתחילה רוב כסאות המתכת לא מתאימים לריפוד, אך יש בעלים שמעוניינים לתת לכיסאות המתכת שלהם מהפך עיצובי ולהפתיע את באי ביתם. כדי לעשות ריפוד כיסאות מתכת צריך הרפד לגלות יכולות עיצוב מיוחדות ולתת מעצמו כדי להסב את הרהיט לצורתו החדשה והמפתיעה ביותר.

מעוניינים עכשיו בריפוד כסאות איכותי במיוחד? חייגו אל אריה הרפד 0546583475