רפד החלפת ספוגים

 רפד החלפת ספוגים הוא מומחה העוסק בכל תחומי הריפוד החל מריפוד כסאות וכלה בתהליך של   החלפת ספוגים. אם בוחנים את תפקידו של רפד החלפת ספוגים במערכת החיים בתקופה המודרנית, מעט קשה לבחון את המקצוע ולהחליט לאיזה תחום לשייך אותו. מצד אחד, עבודתו של רפד החלפת ספוגים אינה עבודה המייצרת ובוראת משהו חדש, אך מהצד השני מדובר על חידוש של דבר איכותי וקיים. ניתן להגדיר את עבודתו של  כל רפד כיצרנית ותורמת לשיפור הקיים בחברה, אך עם חידוש ונקודת מבט מרעננת על המציאות הקיימת.

רפד החלפת ספוגים – העולם שמאחורי שולחן הריפודים

החלפת חומרי בסיס

כל רהיט מבוסס על חומר כלשהו כאשר חומרי הבסיס נעים בין מתכת, פלסטיק ועצים מסוגים שונים.רפד  החלפת ספוגים המעוניין לבצע את עבודתו, חייב לבדוק תחילה את מצבם של חומרי הבסיס מהם עשוי הרהיט. אם העץ רקוב או המתכת חלודה חובה להחליף אותם לפני תחילת ביצוע פעולת החידוש והשיפוץ. רק לאחר שחומרי הבסיס שלמים ומוכנים לקבל את צורתו של הרהיט המחודש העבודה יכולה להימשך.

עיצוב וסגנון

רפד החלפת ספוגים וכל רפד העוסק בתהליכי חידוש אחרים, ישב ויתכנן בדיוק כיצד צריך הרהיט החדש להיראות. כאשר מדובר על רהיט שצריך לקבל מראה מודרני ועדכני או כיסא שדורש חידוש מהיסוד, על הרפד לראות בעיני רוחו בדיוק לאן הוא רוצה להגיע. לאחר הפעלת הדמיון, רפד החלפת ספוגים מקצועי יעביר את המידע לכתב ולמציאות. את השרטוטים הוא יראה ללקוח כיצד הרהיט אמור להיראות כדי לקבל אישור לתחילת עבודה.

  הכול על רפד החלפת ספוגים

אחד התנאים החשובים ביותר לחידוש מוצלח של רהיט הוא החלפת ספוגים נכונה. כל ספה, כורסה וכיסא מלאים בספוג המעוצב בצורה המתאימה לצורת הרהיט. עם הזמן והשנים הספוג מאבד מצורתו המקורית כך שהרהיט לא נוח לישיבה, אך את הבעיה ניתן לפתור בעזרת  רפד החלפת ספוגים לאחר בחינה מדוקדקת של צורת הספוג ומה השפיע על שינוי הצורה, יש צורך להוציא את הספוג הקיים ולבחון את כמותו ואיכותו. לאחר הבחינה יש להתאים כמות חדשה ולבצע החלפת ספוגים לתוך הרהיט המחודש. רק רפד החלפת ספוגים מיומן ומקצועי ידע לבצע את התהליך בהצלחה

מחפשים רפד החלפת ספוגים מיומן ומקצועי? חייגו אל אריה הרפד 0546583475