רפד ריהוט עתיק

 רפד ריהוט עתיק עוסק באחד האתגרים הגדולים והמורכבים העומדים בפני רפד לאורך שנות עבודתו. מצד אחד, תפקידו של רפד ריהוט עתיק הוא עיסוק בסגנון כזה של רהיטים, בדגש על חידוש ושיפוץ. מצד שני, הקושי בהתמודדות עם בעיות ההתפרקות והחולשה של ריהוט עתיק גורמות לחשש מעבודה איתם. ריהוט עתיק לא מוגדר בהכרח כריהוט ששייך לימי הביניים או לתקופות עתיקות בהיסטוריה. בתוך הקטגוריה של ריהוט עתיק יכולה להיחשב גם ספה שגילה מעל שישים, איכותה לא מוטלת בספק, אך החומרים כבר לא מה שהיו בעבר. השאלה כיצד להתמודד עם רהיטים שכאלו מטרידה כל רפד ריהוט עתיק מקצועי והתשובה נמצאת ממש לפניכם.

רפד ריהוט עתיק התשובות לכל השאלות

למה לשפץ ריהוט עתיק?

לכל אדם יש לפחות רהיט אחד בבית שאליו הוא קשור בעבותות של זיכרונות ואהבה, בין אם מדובר במיטה של הילד הראשון או הספסל עליו התנדנדו זוג אוהבים. ככל הרהיטים גם הרהיט האהוב מתבלה ומתיישן, ואז עומדות בפני בעליו שתי אופציות. האופציה הראשונה היא לזרוק את הרהיט לפח הקרוב ביותר, לגשת לחנות רהיטים ולייצר זיכרונות חדשים עם רהיט חדש. האופציה השנייה והמומלצת היא לגשת לכל רפד ריהוט עתיק מקצועי ולשמר את הזיכרונות הטובים הקיימים בריהוט הישן והטוב.

האם ניתן לשנות את המראה של ריהוט עתיק?

בתוך עולם העבודה של רפד ריהוט עתיק ישנו תחום הנקרא "חידוש רהיטים". חידוש רהיט כולל בתוכו עיצוב מחדש, שינוי חומרי גלם וריפוד סופי. תהליך חידוש יכול לגרום לשינוי פני הרהיט כליל, כאשר שומרים בעיקר על הצורה הכללית או הצבע המקורי. רהיטים שעוברים חידוש רהיטים יכולים להיראות חדשים לחלוטין, כאילו הרגע יצאו מפס הייצור, אך בעצם בתוך תוכם הם אותם רהיטים איכותיים שנקנו לפני שנים והחלטנו לשמור איתנו.

היכן עושים תהליך שיפוץ של ריהוט עתיק?

מומלץ לעבור תהליך שיפוץ של רהיטים עתיקים אצל רפד  ריהוט עתיק מומחה ומקצועי  המכיר את סוג הרהיטים ויודע כיצד לעבוד איתם. את הרפד יש לבחור לאחר בירורים מעמיקים ובדיקת עבודות קודמות שלו. סקירת העבודות תוכל להדגים חלק מניסיונו של הרפד וכשרון העיצוב בו הוא ניחן.

 מחפשים רפד ריהוט עתיק ? צלצלו עכשיו אל אריה הרפד 0546583475