חידוש רהיטים

 חידוש רהיטים יכול לחסוך זמן וממון מרובים, אך גם להוות נקודת מבט חדשה על הבית. אנשים רבים חושבים כי בתרבות השפע שנהוגה בשנים האחרונות, ניתן לזרוק רהיטים טובים לפח ולקנות חדשים במחירי מציאה. אותם אנשים יקנו ויבזבזו שוב ושוב ממיטב כספם, אך כנראה שלא יגיעו אל המנוחה והנחלה. החלקים בציבור שלמדו לחסוך והפנימו כי לא כל פגם הופך את המוצר לבלתי שמיש, הם שיעברו את התקופה בשלום, בנחת ובכיס מלא יותר. גם לחסכנים מבינינו אין רצון להשתמש ברהיטים שמקומם בפח האשפה. מה הפתרון? חידוש רהיטים יכול להיות התחלה מצוינת לשמירה על הכסף אצלכם בכיס.

חידוש רהיטים המדריך לדבר האמיתי

קריטריונים לחידוש

לא כל רהיט צריך לעבור חידוש רהיטים מלא ומקיף. הקריטריונים לבחירת רהיט לתהליך חידוש הם רבים ומגוונים ורובם תלויים בעיני המשתמש. יש אנשים הנוטים לבצע חידוש רהיטים על כל קילוף או שריטה קטנה ברהיט, אך מדובר במספר אנשים דקדקניים במיוחד. רוב האנשים נוטים לבצע חידוש רהיטים רק במקרים חריגים בהם הרהיט נראה כבלתי שמיש. חלק מהאנשים יבצעו חידוש רק לרהיטים ישנים ועתיקים, אך יזרקו רהיטים חדשים שהתבלו. כפי שניתן לראות הקריטריונים שונים ותלויים בעיקר בעיני המתבונן.

חידוש צבע

כאשר הליך החידוש כולל בסך הכול חידוש צבע, ניתן לעשותו בבית ולחסוך את הכסף. כל שנדרש מבעל הרהיט הם צבעים, מברשות, סבלנות ויכולות צביעה. לאלו מבינינו שאין כשרון אמנותי חבוי בין הידיים עדיף להפקיד את המלאכה בידי בעל מקצוע מיומן. חידוש הצבע אולי נראה קל, אך אנשים חסרי נטייה אמנותית עלולים להיתקל בקשיים עד כדי הריסת הרהיטים.

שילובים מודרניים

כאשר מבצעים חידוש רהיטים עתיק, התהליך עלול להיות מעט מאתגר. מאחר ואין באפשרותנו להשיג את החומרים והצבעים המדויקים שבהם נעשה הרהיט לפני שנים, יש צורך להתאים את החומרים. חובה לוודא שהחומרים המודרניים מתאימים לרהיט ומשתלבים בו באופן מסודר ונקי. באם המודרניות תפגע באותנטיות של הרהיט, כל תהליך החידוש מאבד מטעמו וגורם לעוגמת נפש לכל הנוגעים בדבר.

מחפשים חידוש רהיטים מקצועי ואיכותי? התקשרו אל אריה הרפד 0546583475