רפד בחולון

 

 

 

רפד בחולון נותן הרגשה וצלצול של נוסטלגיה ותקופות של פעם. מקצוע הרפדות משדר עתיקות ונגיעה בישן, דבר שאמור להבריח צעירים תוססים מלעסוק במקצוע. ההפתעה הגדולה מתרחשת כאשר מבינים עד כמה מקצוע הרפדות מתפתח וממשיך להצליח, וצעירים ממשיכים לדבוק במקצוע המאתגר. כאשר חושבים על רפדים בחולון התמונה תתאר אדם מבוגר ומשעמם, חסר מעוף ויצירתיות. במציאות, רפד בחולון יקרין תדמית שונה לחלוטין. בשנים האחרונות הפך מקצוע הרפדות למקצוע הדורש כושר המצאה וססגוניות בכל תחומי החיים. הרפדים לא מתעסקים עוד רק בתחום השימור, כי אם גם בחידוש, עיצוב ובנייה על הבסיס הקיים.

רפדים בחולון – היכולות והדרישות שעומדות בפניו בזמן העבודה

אהבה למקצוע

אי אפשר להפוך לרפד ללא תשוקה אמיתית למקצוע. כדי להפוך לאיש מחשבים לא חייבים לאהוב מחשבים, אך במקרה של רפדות העניין שונה בתכלית. כל רפד שמכבד את עצמו יגלה אהבה אמיתי לרהיטים, לחומרי הגלם ולעבודות המוגמרות שלו. ללא התשוקה, אין לרפד סיכוי לשרוד במקצוע מעבר למספר שנים מעטות.

מיקום סדנת העבודה

לא דומה עבודתו של רפד בחולון לעבודתו של רפד בבני ברק. כאשר בוחרים את מיקום הסדנה, מבינים כי האתגרים שאיתם הולכים להתמודד הם שונים ומגוונים. בעוד רפד בבני ברק יעמוד בעיקר בפני חידוש רהיטים בלויים, רפדים בחולון יקבלו יד חופשית יותר לעבודה ולעיצוב. איכות עבודתם של שני הרפדים תהיה זהה, אך אין ספק שאחד מהם ירגיש באופן משמעותי יותר את חדוות היצירה שיש במקצוע.

יצירתיות ומעוף

כאשר רפד בחולון מקבל רהיט ישן ובלוי הוא חייב לראות בעיני רוחו איך הרהיט ייראה לאחר סיום העבודה. רפד חסר כושר יצירה ודמיון לא יוכל להגיע לתמונה הזאת, ובלעדיה לא יוכל לעבוד ולהתמיד במקצוע. רק רפד אמיתי, שיודע בדיוק מאלו חומרים יכין את כל אחד מהחלקים של הרהיט, מסוגל לעשות עבודה המתאימה לרפד אמיתי. פן נוסף המחייב יצירתיות הוא בחירת הצבע של הרהיט. לא כל צבע מתאים לכל רהיט, והבחירה חייבת להיעשות בקפידה שמא החידוש כולו יפגע עקב בחירת צבע שגויה.

מחפשים רפד בחולון? צלצלו אל אריה הרפד 0546583475

תגיות. רפדים בחולון מרפדיה בחולון