רפד בתל אביב

רפד בתל אביב הוא אחד מבעלי המקצוע המכובדים והמבוקשים ביותר. בשנים האחרונות עוברת תל אביב שינויים קוסמטיים מגוונים, בשימת דגש על שיפוץ פני השכונות העתיקות יותר. נווה צדק, שכונות שונות ביפו ועוד מגוון בתים ישנים ומטים ליפול עוברים את מתיחת פנים המותירה אותם רעננים וחדשים למראה. השינויים הללו הותירו את תושבי העיר מבולבלים ותוהים מה לעשות. מצד אחד הבית חודש ומריח מניקיון, מצד שני, הרהיטים נראים ישנים ומתאימים לגלגול הקודם של הבית. רפדים בתל אביב יתאימו בדיוק לצרכי בעלי הבתים הללו. בעזרת ידי זהב ורעיונות עיצוביים חדשניים, כל רהיט בלוי יכול להפוך ליצירת מופת.

רפד בתל אביב יכול לעזור בתהליך, אבל למה לשמור רהיטים ישנים? סקירה קצרה לפניכם:

ערך רגשי רב

ברגשות לא כדאי לזלזל, כפי שברור לכל בר דעת, וכשמגיעים לרהיטים ברור שהרגשות נכנסים לפעולה במלוא הכוח. ספה שעליה נחה סבתא לאורך השנים או כסא שבו החזיק אבא את ילדו בפעם הראשונה, הם לא רהיטים שניתן לזרוק כלאחר יד ולהשאירם בערמת האשפה. כל שצריך לעשות הוא לפנות למספר רפדים בתל אביב והם יעשו את העבודה בשבילכם. כמה גימורים חדשים, החלפת ריפוד וידיות, והכסא והספה מוכנים ומזומנים לדור הבא.

נוסטלגיה אישית

רפד בתל אביב ימצא את עצמו מתעסק גם עם רהיטים ישנים שבעליהם קשור אליהם במיוחד. רוב האנשים נוטים לנוסטלגיה ופשוט לא מסוגלים להיפטר מהרהיט הישן עם בוא זמנו. וכאשר רואים עבודה של רפדים בתל אביב, מדוע שיעשו זאת? עבודה מאומצת של כמה ימים והרהיט נראה כאילו יצא הרגע מבית החרושת.

מציאה מיוחדת

לעיתים לא מדובר ברהיט פרטי עם היסטוריה, אלא במציאה ייחודית שרואים ליד פח האשפה או בחדר המדרגות. הסחורה שעלול רפד בתל אביב לקבל יכולה להיות מצחינה או מגעילה, אך בשביל המוצא היא נראית שווה הון. רפד אמיתי משנס מתניים במצב כזה ומצליח להוציא מהמציאה רהיט איכותי ומושקע, שיכול לשמש את בעליו לאורך ימים ושנים.

מחפשים רפדים בתל אביב? התקשרו עוד היום אל אריה הרפד 054-6583475

תגיות- רפדים בתל אביב  מרפדיה בתל אביב